Preminyum

Zümrüt Paketi Nasıl Taşırım?

Adım 1.

Ödeme sayfasında yazdığınız mail adresinize girin ve otomatik olarak gelmiş olan teslimat maili içinden premium bilgilerini kopyalayın.

Adım 2.

Bu linke girerek teslimat mailinizdeki mail adresini e-mail kısmına, şifreyi password kısmına, nicki ise username kısmına yapıştırınız.

Adım 3.

Gene aynı sayfada yazan Details for your new Mojang account kısımındaki e-mail boşluklarına hesabı hangi mail adresinize taşıyacaksanız o maili giriniz.

Adım 4.

Alt tarafta bulunan date of birthday kısımına kendi doğum tarihinizi giriniz ve alt kısımda bulunan onay butonuna tıklayıp Migrate Account butonuna tıklayınız.

Adım 5.

Ekranda Success! yazısını gördükten sonra onay mailinizi onaylamak için Details for your new Mojang account kısmına yazdığınız mail adresinize giriniz ve mojang tarafından gönderilen maili onaylayınız.

Adım 6.

Artık premium hesabınız kendi üzerinize, dilerseniz teslimat ile gönderilen şifre ile veya sıfırlayarak yeni bir şifre kullanarak oyuna girebilirsiniz.

Sorunlar

Buton yenilenmiyor

Bu durumda [email protected]'a mail attığınız taktirde değişiminiz sağlanacaktır.

This account migrated

Bu durumda [email protected]'a mail attığınız taktirde değişiminiz sağlamacaktır.

Garanti

Bu sorunlar ile sadece taşıma işlemi gerçekleştirilirken karşılaşılmaktadır, premiumunuzu kendi üzerinize taşıdıktan sonra hiç bir sorun yaşamayacaksınız.
Preminyum Preminyum ile ürünlerinizi garantili bir şekilde alabilir, canlı destek veya mail üzerinden destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim